Dołącz do nas

Body Challenge

Animal Flow już w Polsce!

Uczestniczyło w nim 25 osób, zarówno profesjonalistów z branży fitness, jak i amatorów zainteresowanych treningiem z masą własnego ciała. Warsztaty prowadzone były przez Master Instructor Richarda Scrivener’a, który od wielu lat przekazuje wiedzę na warsztatach na całym świecie. Richard Scrivener należy do najbliższych współpracowników Mike’a Fitcha, który jest twórcą i promotorem tego systemu. Animal Flow to nowoczesny system ćwiczeń z masą własnego ciała, który opiera się na wykorzystaniu ruchów zwierząt. Korzysta on z zalet treningu w zamkniętych łańcuchach kinematycznych. Uczestnicy warsztatów poznali wszystkie ruchy dla poziomu 1., metodykę treningu i nauczania oraz zasady konstruowania specyficznych układów, tzw. flow, które stanowią sedno całego systemu. Wszyscy wrócili do domu z nową wiedzą i energią do działania, więc spodziewajcie się także nowych zajęć w Waszych miastach. Wkrótce odbędą się kolejne warsztaty dla instruktorów.

Więcej informacji na stronie: www.animalflow.com
www.facebook.com/animalflowpoland

Podstawowy

Dieta dla aktywnej mamy, czyli jak wrócić do formy po ciąży

Zawsze smukła, wysportowana sylwetka, trzymanie diety całą ciążę, ćwiczenia i spacery. Świadoma praca nad własnym ciałem, by po ciąży móc chwalić się dobrą formą oraz smukłą sylwetką. Pojawia się dziecko, obowiązki, wstawanie w ...
Podstawowy

Przygotowanie motoryczne w treningu personalnym

Jesteśmy jak dotychczas pokoleniem z najlepszym dostępem do informacji, a zarazem najbardziej przestymulowanym, które bardzo mocno pracuje nad sprawnością fizyczną. Jest to modne i w trendach – a pośrednio wpływa także na to – jak dana osoba jest także postrzegana w społeczeństwie.