Dołącz do nas

Body Challenge

FIT-EXPO 2017 najnowsze fit-trendy w zajęciach grupowych

Dla trenerów, instruktorów fitness jak zawsze mocnym punktem najbliższych targów FIT-EXPO fitness & sport park, które odbędą się w Poznaniu, w dn. 12-14.05.2017, jest Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA powered by tiguar. Poza tym na FIT-EXPO z roku na rok powiększa się oferta wystawców dla tej grupy zawodowej.

FIT-EXPO 2017

najnowsze fit-trendy w zajęciach grupowych Dla trenerów, instruktorów fitness jak zawsze mocnym punktem najbliższych targów FIT-EXPO fitness & sport park, które odbędą się w Poznaniu, w dn. 12-14.05.2017, jest Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA powered by tiguar. Poza tym na FIT-EXPO z roku na rok powiększa się oferta wystawców dla tej grupy zawodowej.

Nie ma w Polsce drugiego takiego wydarzania, w którym uczestniczy tak wielu profesjonalnych trenerów i instruktorów. Program przedsięwzięcia tworzy 18 szkół fitness. Tegoroczna Konwencja to aż 4 strefy AEROBIC & FITNESS, 3 strefy BODY & MIND, 3 strefy TRENERA PERSONALNEGO, 3 strefy WYKŁADOWE. Łącznie będzie około 200 lekcji i wykładów. Poza tym FIT-EXPO przyciągnie ofertą legginsów, bluz, t-shirtów i innych ciuchów fitness, które wytrzymują częste i intensywne treningi instruktorów.

Ponieważ w tej grupie obiorców zainteresowanie sprzętem fitness, specjalistycznymi poprogramowaniami z roku na rok rośnie, wystawcy przygotują specjalne oferty właśnie dla kadry instruktorskiej. Na FIT-EXPO pojawią się produkty / usługi dedykowane dla trenerów personalnych i instruktorów.

Na targi FIT-EXPO osoby zawodowo związane z branżą fitness maj preferencyjne zasady wstępu w porównaniu do szerokiej publiczności. Na EU4YA obowiązuje oddzielna rejestracja i ilość miejsc jest ograniczona. Więcej szczegółów na stronie internetowej wydarzenia fitness.mtp.pl

 

/uploads/media/default/0001/03/thumb_2995_default_full.jpeg