Body Challenge

Forum MMA – Międzynarodowe Spotkanie Branży

Spotkaj się m.in. z, Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim, Borysem Mańkowskim, Mateuszem Gamrotem, Różą Gumienną, Tomaszem Drwal, Anzorem Azhiev, Marcinem Wrzoskiem, Michałem Fijałka i wieloma innymi Zawodnikami.

Forum MMA - pierwsze w Europie wydarzenie w branży MMA o charakterze merytorycznym, a zarazem praktycznym. II edycja wydarzenia odbędzie się już 25 marca 2017 na PGE Narodowym w Warszawie. Spotkaj się m.in. z, Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim, Borysem Mańkowskim, Mateuszem Gamrotem, Różą Gumienną, Tomaszem Drwal, Anzorem Azhiev, Marcinem Wrzoskiem, Michałem Fijałka i wieloma innymi Zawodnikami.

Forum MMA, to główne spotkanie polskiej branży połączone z konferencjami oraz wydarzeniami towarzyszącymi, przeznaczone dla dwóch grup: branżystów oraz osób aktywnie trenujących sporty walki, trenerów personalnych i fanów.

Głównym punktem Forum MMA jest konferencja podzielona na dwie rundy: szkoleniowo-motywacyjną oraz branżową. W rundzie szkoleniowo-motywacyjnej wystąpią Honorata Dziel i Jakub Mauricz – specjaliści z zakresu dietetyki.

W rundzie branżowej m.in. przeanalizujemy ostatnie 12 miesięcy, dowiemy się o planach polskich zawodników, trenerów oraz federacji i managerów na najbliższy rok. Wezmą w niej udział wszystkie największe polskie federacje.

Nie zabraknie również wykładu z zakresu promocji i prowadzenia social media Zawodników i spotkania z Zawodnikami UFC!

A specjalnym wydarzeniem będzie Seminarium prowadzone przez Pawła Derlacza - jednego z najsłynniejszych trenerów w Polsce i Aslambeka Saidova – mistrza MMA. Podczas Seminarium poznasz efektywne techniki wykorzystywane w walce stójkowej, dowiesz się na co zwracać szczególną uwagę w walce oraz jakie detale mają znaczenie w poprowadzeniu walki do zwycięstwa.

Podczas Forum MMA odbędzie się Amatorski Puchar Polski MMA, w którym walczyć będzie 250 zawodników. To niepowtarzalna szansa na wypromowanie swojego talentu przed: Managerami MMA, Trenerami, Zawodnikami, Właścicielami Federacji.

Kolejnym wydarzeniem wartym uwagi będzie Gala rozdania Heraklesów za rok 2016 – najważniejszych nagród w branży.

Jeśli interesujesz się sztukami walki, MUSISZ TAM BYĆ! 25.03.2017, PGE Narodowy w Warszawie, www.forum-MMA.pl

  • Dwubój dla amatorów, czyli co zyskam, ćwicząc podnoszenie ciężarów

  • Enzyme Max - produkt, który realizuje założenia terapii enzymatycznej

Podstawowy

Hormony a redukcja tkanki tłuszczowej

Nadmierne nagromadzenie tkanki tłuszczowej w organizmie – przekraczające jego fizjologiczne potrzeby i m...
Podstawowy

Redukować, ale jak?

Dla wielu osób wraz z nadejściem pierwszych ciepłych dni pojawia się plan tworzenia formy na lato, a wraz z nim pytanie: w co inwestować w ramach redukcji tkanki tłuszczowej? Jest to proces dość złożony, jednak ...
Podstawowy

Cardio – demon czy anioł w sportach sylwetkowych?

Zbliża się lato, jest coraz cieplej, będziemy chodzić w szortach, T-shirtach, sukienkach ...
Podstawowy

Alergie i nietolerancje pokarmowe w sporcie

Alergie i nietolerancje pokarmowe stanowią coraz poważniejszy problem współczesnej cywilizacji. Częstość występowania nadwrażliwości pokarmowych systematycznie wzrasta, co budzi coraz większy niepokój, a zarazem zainteresowanie świata nauki – szczególnie specjalistów żywieniowyc...