Kraina czarów FIWE bogatsza o kolejne eventy! Sprawdź, dlaczego nie może Cię tam zabraknąć

Artykuły z czasopisma

FIWE Fitness Trade Show Wonderland to kraina czarów dla każdego wielbiciela sportu. Można spotkać w niej najbardziej znane osobistości branży, dowiedzieć się, jak trenować, by ćwiczenia były efektywne, a rezultaty zadowalające, poznać bogate oferty sektora fitness, wysłuchać muzyki na żywo i zobaczyć, jak rywalizują ze sobą najsilniejsi ludzie w Polsce.

Moc gwiazd

Podczas wydarzenia na zgromadzonych czekać będzie królewska para fitness, czyli Deynn i Daniel Majewski. Poza pamiątkowymi fotkami udzielą rad, jak trenować efektywniej. Zaplanowano również spotkania między innymi z Radosławem Słodkiewiczem, Blessingiem Awodibu  czy Dominiką Bilską. „Jagodzianki” podczas koncertu live zapewni natomiast Malik Montana, który scenę dzielić będzie z Jongmenem.

Sport na pierwszym miejscu

FIWE to przede wszystkim sport w najlepszym wydaniu. Podczas eventu odbędą się zmagania Warszawskiej Grandy (największe amatorskie zawody o charakterze ligi), trójbój zawodów kulturystycznych (Debiuty PZKFiTS, Słodkiewicz Classic i Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness) i mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym. Każdy chętny będzie mógł wziąć udział w EU4YA by tiguar, czyli w treningach grupowych, pod kierownictwem najlepszych trenerów fitness.

Ponadto, coś dla siebie znajdą również miłośnicy fashion. Najważniejsze pokazy mody sportowej, czyli FIWE Fashion Weekend, odbędą się w dniach 19-20 września.

Biznesowa strona sportu

Wydarzenie to nie tylko gratka dla odwiedzających, ale także firm i osób, które chcą zrobić kolejny krok w rozwoju w branży. Podczas eventu wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w module wykładów i szkoleń dedykowanych trenerom personalnym, pasjonatom kulturystyki czy miłośnikom sportu, którzy chcą rozpocząć treningi fitness.

Ponadto, FIWE Fitness Trade Show Wonderland to platforma dla franczyzobiorców i franczyzodawców (Konferencja FIWE Franczyza), właścicieli sklepów internetowych i stacjonarnych (FIWE e-commerce) oraz biznesów, które stawiają na rozwój (FIWE Experts  z udziałem między innymi Kamila Wasilewskiego „Jak dostosować działalność klubu do nowej rzeczywistości?” czy Krzysztofa Pakulca „Skuteczny proces sprzedaży w klubie fitness”). Jest to również płaszczyzna dla inwestorów, pokazująca możliwości inwestowania na rynku fitness & wellness w Polsce.

Przygotowana zostanie również Strefa Networkingu B2B połączona z coctail party przeznaczona wyłącznie dla przedsiębiorców. To właśnie tam o przyszłości biznesu rozmawiać będą producenci i dystrybutorzy sprzętu fitness i oprogramowania, reprezentanci firm dostarczających suplementy, odżywki, odzieżowych, jak również inwestorzy i osoby zarządzające klubami fitness w Polsce.

FIWE Fitness Trade Show Wonderland otwarte zostanie już 18 września i potrwa do niedzieli. Zapraszamy do warszawskiego EXPO XXI. Więcej informacji, a także bilety można znaleźć na stronie internetowej www.fiwe.pl.

FIWE – jedno miejsce, tysiące możliwości

Przypisy