Autor: Katarzyna Ostrowska-Clark

Jest specjalistą w chirurgii ogólnej, mając jednocześnie wieloletnie doświadczenie w chirurgii estetycznej. Jej szczególnym zainteresowaniem cieszy się zabieg ginekomastii – chirurgia estetyczna skierowana do mężczyzn oraz plastyka powiek. Ma za sobą 9-letnią praktykę w Prywatnym Ośrodku Chirurgii Plastycznej pod okiem jednego z najlepszych specjalistów w Polsce. Z jej usług chirurga estetycznego korzystają pacjenci z niemal całej Europy, szczególnie z Wielkiej Brytanii. Ponadto na koncie posiada staż podyplomowy w brytyjskim Southmead Hospital Bristol i roczny kontrakt jako chirurg ogólny w Causeway Hospital Coleraine. Przez 6 lat była pracownikiem II Kliniki Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, aktualnie jest starszym asystentem na Oddziale Chirurgii Ogólnej 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie.
Pracowała też jako asystent na Oddziale Chirurgii Ogólnej 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie. W 2016 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Obecnie oprócz prowadzenia prywatnego gabinetu zajmuje się nauczaniem akademickim na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Jest także starszym asystentem w II Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej SPSK2 w Szczecinie.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Implanty w świecie sportu

Czy na pewno regularne treningi sportowe są w stanie doprowadzić ludzkie ciało i kondycję do perfekcji? W czasie gdy mięśnie stają się silniejsze, a sylwetka zyskuje nowy kształt, piersi tracą objętość i zmieniają proporcje. W przypadku kobiet proces ten nie zawsze jest korzystny. Balans między potrzebą rozwoju fizycznego a zachowaniem kobiecej postury pomagają utrzymać implanty. Odpowiednie protezy mogą też modelować ciało i udoskonalać kształt mięśni.

Czytaj więcej