Dział: Gym manager

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Nowa era podłóg dla klubów fitness

Po epoce płytek ceramicznych, fascynacji naturalnym drewnem, betonem i minerałami inwestorzy coraz częściej sięgają po elastyczne pokrycia podłogowe ze względu na ich walory użytkowe.

Czytaj więcej

Jak wybrać właściwy system do zarządzania klubem fitness?

Nowoczesne rozwiązania IT szybko wkradają się w każdą dziedzinę naszego życia. 
Od jakiegoś czasu są obecne także w sporcie – w wymiarze zarówno indywidualnym (np. inteligentne urządzenia monitorujące każdą sekundę ćwiczeń), jak i bardziej globalnym – w postaci nowoczesnych systemów do zarządzania siłowniami i klubami fitness. Mnogość i różnorodność tego typu produktów może wywołać niemały zawrót głowy, szczególnie jeśli stykamy się z tym tematem po raz pierwszy. Co oferuje nam branża IT oraz na jakie czynniki zwracać uwagę, wybierając system IT do klubu fitness?

Czytaj więcej

Kontrole Sanepidu w klubach fitness

Ustawą z dnia 14 marca 1985 r. Państwowa Inspekcja Sanitarna (PIS) została powołana do wykonywania wszelkich działań z zakresu szeroko rozumianego zdrowia publicznego. Zmierza ona przede wszystkim do zapewnienia bezpieczeństwa, ale także do wykonywania czynności kontrolnych (bieżącego nadzoru) m.in. w klubach fitness. W związku z tym działalność kontrolną prowadzoną przez Inspektorów Sanitarnych powinno się uważać za czynność wnoszącą wiele pozytywnych rozwiązań i profilaktyki do codziennej pracy klubów fitness czy siłowni.
 

Czytaj więcej