Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wyłączny przedstawiciel produktów PROMiXX w Polsce Unikalny Shaker (szejker) do odżywek i suplementów. Twórca technologi miksującego wiru, PROMiXX jest globalnym liderem w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości mikserów wirowych (vortex). Zaprojektowane w Wielkiej Brytanii, miksery PROMiXX reprezentują produkty z najwyższej półki urządzeń miksujących. Na przesyconym rynku pełnym słabej jakości produktów, PROMiXX wprowadza powiew świeżości! Wysokiej jakości rozwiązanie w celu sprostania rosnących wymagań dla ludzi którzy cenią sobie zdrowy i aktywny tryb życia.

www.fitnesspro.pl

 

Zdrowie nasze oraz naszych bliskich to zdecydowanie kwestia najwyższej wagi. Amerykańskiemu producentowi suplementów diety - Puritan's Pride ta idea przyświecała od samego początku działalności. Firma oferuje naprawdę duży wybór produktów. Polacy znają tę markę, chętnie odwiedzają naszą stronę i wybierają suplementy diety Puritan's Pride. Dostawcami surowców do produktów marki są najlepsze na świecie laboratoria rekomendowane przez potentatów w branży suplementów diety, które pracują m.in. pod nadzorem amerykańskiej FDA (Agencji ds. Żywności i Leków). Staramy się, by nasi klienci otrzymali to, czego oczekują - produktów, które mogą realnie wpłynąć na ich stan zdrowia i poprawę samopoczucia w doskonałej cenie. Jeżeli nie przydarzyła Ci się jeszcze okazja, by poznać nasze produkty serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www.puritanpride.com.pl

 

Akademia Mistrzostwa Sportowego - AMS, to renomowane centrum szkoleniowe, realizujące rozmaite kursy trenera personalnego, instruktora fitness i innych dyscyplin sportowych, a także liczne szkolenia modułowe (dietetyczne, sportowo-medyczne, z form treningowych) na terenie całej Polski.
Jesteśmy liderem na rynku edukacji sportowej, wdrażając nowoczesne programy szkoleniowe oparte na wieloletnich obserwacjach, doświadczeniu i wiedzy naszej kadry szkoleniowej.
Osoby prowadzące kursy to autorytety, szanowane i utytułowane sylwetki wykładowców, posiadające doskonałe zaplecze merytoryczne jak i warsztat metodyczny. Są to, między innymi: Paweł Głuchowski, Dawid Bukiel, Marta Makles, czy Marta Sikora.

www.ams.edu.pl​​​​​​​